Firma MBS - Szkolenia, Konferencje, Usługi Sp. z o.o. jest kontynuacją działalności firmy "MBS" - Serwis dla Biologii Molekularnej.

Profil firmy


MBS - Szkolenia, Konferencje, Usługi prowadzi kursy i warsztaty z metod badań stosowanych we współczesnej genomice, bioinformatyce, genetyce oraz biologii molekularnej. Nasze kursy i warsztaty mają charakter praktyczny uzupełnione teorią wyjaśniającą możliwości i ograniczenia stosowanych metod i niezbędną do poprawnej interpretacji uzyskanych wyników. Uczestnicy wykonują ćwiczenia w grupach dwuosobowych. Dbając o zapewnienie wysokiego poziomu prowadzonych szkoleń do ich prowadzenia angażujemy aktywnych pracowników o wysokich merytorycznych i dydaktycznych kwalifikacjach. MBS prowadzi konsultacje i udziela pomocy uczestnikom szkoleń w ich późniejszej pracy.

Proponujemy Państwu również nasze usługi w zakresie organizacji konferencji i szkoleń. Ponadto, wykonujemy usługi z zakresu biologii molekularnej i genetyki (np.: projektujemy startery i sondy do PCR i Real Time PCR, identyfikujemy gatunki roślin, grzybów i zwierząt, przygotowujemy zwalidowane zestawy do badań molekularnych).

Z poważaniem

Dr Arleta Malewska

Mgr inż. Letycja Skrzyczewska